We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok
53° 24' 00" N, 14° 37' 20" E
9.1°C
4.02 m/s
(+48) 602 80 82 80
Aktualności 24. September 2014

Kolejna wizyta mediów na Pogoni

Ponad czterdzieści jachtów rywalizowało na Jeziorze Dąbie w 66. Międzynarodowych Regatach Jesiennych, których organizatorem było SEJK Pogoń.

Tym razem przedstawiciele mediów pojawili się na Pomorzu Zachodnim na zaproszenie Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w ramach promocji Projektu „Zachodniopomorski Szlak Żeglarski – sieć portów turystycznych Pomorza Zachodniego.” Na trasie wyprawy znalazły się szczecińskie przystanie SEJK Pogoń, Jacht Klubu AZS oraz budowana jeszcze marina miejska na Wyspie Grodzkiej.  Ponadto dziennikarze odwiedzili Kamień Pomorski, Wolin, Wapnicę oraz porty jachtowe na wybrzeżu Bałtyku w Dziwnowie i Kołobrzegu. Przy ulicy Przestrzennej 3 przedstawicieli mediów przywitał komandor Marek Czaja, który opowiedział o przystani i oprowadził gości po całym obiekcie.

Wśród kilkunastu zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele redakcji magazynów turystycznych nie tylko z Polski. Przystanie jachtowe Pomorza Zachodniego podziwiali bowiem także dziennikarze z Chorwacji, Danii, Szwecji i Niemiec. Wszyscy otrzymali szereg materiałów promocyjnych Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego oraz gadżety z poszczególnych marin, gdzie przywitali ich przedstawiciele odwiedzanych miast i gospodarze przystani. Dodatkową atrakcją dla dziennikarzy był rejs z Kamienia Pomorskiego do Wolina, gdzie zwiedzili wioskę Wikingów. Szczególnie dla obcokrajowców, wyjątkową przyjemnością była też okazja do skosztowania przysmaków polskiej kuchni.

PORT JACHTOWY "Marina Pogoń"
Stowarzyszenie Euro Jachklub Pogoń – Impressum
ul. Przestrzenna 3, 70-800 Szczecin • sejk@fr.pl
phone no.: (+48) 602 80 82 80

Data protection policy

DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.
Projekt wspófinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.