We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok
53° 24' 00" N, 14° 37' 20" E
21°C
2.68 m/s
(+48) 602 80 82 80
Aktualności 8. September 2014

Marina Pogoń na Mazurach

W trakcie weekendu w Giżycku odbyła się siódma edycja Mazurskich Targów Turystyki Wodnej. Obecni na imprezie goście z niemałym zainteresowaniem odwiedzali stoisko promujące Marinę Pogoń.

Impreza na przystani Stranda w Giżycku zgromadziła ponad stu wystawców, w ciągu trzech dni odwiedziło ja kilka tysięcy gości. Prezentowano nowości w ofercie jachtów (prawie 30 nowych modeli), które można było na miejscu przetestować korzystając z pięknej pogody. Działały także stoiska z modą żeglarską, akcesoriami, kajakami, a także elementami wyposażenia przystani. Targi były połączone z posezonową giełdą sprzętu wodnego.

Wizytujący mazurskie targi pytali o oferowane usługi, ceny, możliwości czarterowania jednostek w naszej przystani. Wiele osób podkreślało bardzo dobrą opinię o przeprowadzonych w ciągu ostatnich lat działaniach inwestycyjnych i zmianie wizerunku marin na Pomorzu Zachodnim. Co ciekawe uzyskaliśmy kilka deklarację przeniesienia jachtu z mazurskich przystani na nasz obiekt. Wizyta w Giżycku była jednocześnie dobrą okazją do przeprowadzenia rozmów z firmami i producentami sprzętu dla przystani jachtowych.

Amatorzy turystyki wodnej z okolic Warszawy podkreślają, że po wybudowaniu nowoczesnych połączeń drogowych dostęp do portów i przystani Szczecina i okolic jest dużo łatwiejszy i konkurencyjny w stosunku do oferty Mazur – przejazd na Zachodniopomorski Szlak Żeglarski zajmuje niewiele więcej niż godzinę dłużej w stosunku do podróży w okolicę Giżycka czy Węgorzewa.


Projekt wspófinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

PORT JACHTOWY "Marina Pogoń"
Stowarzyszenie Euro Jachklub Pogoń – Impressum
ul. Przestrzenna 3, 70-800 Szczecin • sejk@fr.pl
Tel.: (+48) 602 80 82 80

Datenschutzerklärung

DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.
Projekt wspófinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.