We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok
53° 24' 00" N, 14° 37' 20" E
21.3°C
4.02 m/s
(+48) 602 80 82 80
Kalendarz Szczecin 17. August 2014

Kraków Street Band

30 sierpnia, o godzinie 19:00 w szczecińskiej Różance odbędzie się koncert zespołu Kraków Street Band.


Kraków Street Band to formacja, która powoli staje się nową muzyczną wizytówką miasta dla przybyszy z kraju i zagranicy. Dziewięciu profesjonalnych muzyków, na co dzień grających w różnych zespołach i projektach, zbiera się w słoneczne dni by występować na Krakowskim Rynku. Występy wręcz kipią pozytywną energią, i każdy widzi że ich główną motywacją jest radość wspólnego grania, podczas gdy brzęk monet w gitarowym futerale jest tylko miłym dodatkiem.

W pierwszej połowie 2014 roku zespół błyskawicznie zdobył popularność w całym kraju – najpierw kampania crowdfundingowa na poczet sfinansowania debiutanckiego albumu zakończyła się zdobyciem 170% planowanej kwoty. Następnie zespół dostał się do finału Must Be The Music, programu muzycznego oglądanego przez miliony telewidzów, zdobywając doskonałe opinie jury na każdym etapie. W konńcu, w czerwcu Kraków Street Band reprezentował Polskę na festiwalu Haizetara w kraju Basków, jednej z największych imprez poświęconych muzyce ulicznej na świecie.

Łukasz Wiśniewski – vocal, ukulele

Piotr Grząslewicz – banjo

Robert Kapkowski – guitar

Tomasz Kruk – dobro

Miłosz Skwirut – bass

Adam Partyka – drums

Piotr Żelasko – trombone

Tomasz Drabik – sax

PORT JACHTOWY "Marina Pogoń"
Stowarzyszenie Euro Jachklub Pogoń – Impressum
ul. Przestrzenna 3, 70-800 Szczecin • sejk@fr.pl
Tel.: (+48) 602 80 82 80

Datenschutzerklärung

DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.
Projekt wspófinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.