We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok
53° 24' 00" N, 14° 37' 20" E
3.9°C
2.68 m/s
(+48) 602 80 82 80
Aktualności 1. August 2014

Kierunek: Gdynia

W ten weekend Gdynię opanują: najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery i najnowocześniejszy sprzęt żeglarski. 31 lipca rozpoczęły się targi Wiatr i Woda. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Mariny Pogoń.

Od 31 lipca do 3 sierpnia na gdyńskiej przystani zacumuje ponad 100 jachtów żaglowych i motorowych, dodatkowe 12 jednostek zaprezentowanych zostanie na lądzie. Pojawią się konstrukcje premierowe. W halach namiotowych ustawionych na nabrzeżu znajdą się produkty firm oferujących akcesoria żeglarskie i motorowodne, sprzęt nawigacyjny, asekuracyjny i ratunkowy, odzież turystyczną i sportową. Będą również organizatorzy czarterów, regat oraz media branżowe.

Podczas Targów przyznana zostanie nagroda Prezydenta Miasta Gdyni w powołanym z okazji targów konkursie GDYNIA YACHT DESIGN.

Targi WIATR i WODA na wodzie to także wiele atrakcji i imprez związanych ze sportami wodnymi. Przez cały czas trwania targów w porcie jachtowym odbywać się będą pokazy ratownictwa w wykonaniu ratowników Gdyńskiego WOPR oraz Grupy Interwencyjnej z Psami. W ramach akcji społecznej „Bezpieczna Woda” w targową sobotę goście targów dowiedzą się jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo na wodzie i jak zachować się w sytuacji awaryjnej. Będzie też można dowiedzieć się jak udzielać pierwszej pomocy i jaki sprzęt ratowniczy zabrać ze sobą na jacht. Podczas targów odbędą się także widowiskowe pokazy freestylu kajakowego oraz regaty jachtów sterowanych radiem.

Wśród wystawców nie mogło zabraknąć szczecińskiej Zielonej Mariny. Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko. Wstęp na targi dziś i w sobotę (1 – 2 sierpnia) – od 11 do 19, a 3 sierpnia (niedziela) – od 11 do 17. Ceny biletów wstępu: ulgowy 5 zł, normalny 10 zł, dzieci do lat 12. – wstęp wolny.

PORT JACHTOWY "Marina Pogoń"
Stowarzyszenie Euro Jachklub Pogoń – Impressum
ul. Przestrzenna 3, 70-800 Szczecin • sejk@fr.pl
Tel.: (+48) 602 80 82 80

Datenschutzerklärung

DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.
Projekt wspófinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.